Web tasarım hizmetlerinde Webimaj olarak yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. İnternet dünyasında işletmenizi daha iyi yerlere getirmek için ortak çözümler üretip kaliteli ve güvenli bir şekilde planlanan hedefe ulaşmak için bütün özverimizi sunmaya hazırız. Kaliteli doküman, başarılı ekip ve kaliteli hizmeti çözüm ortaklarımıza sunmak en önemli hedefimiz ve kalite politikamızdır.

Web dünyası içinde yer alan herkesin, tasarımcı, geliştirici gibi görevlerle çalışanların bir sitenin nasıl olması gerektiğine dair bildiği ve uyguladığı temel kurallar vardır. Web sitelerinin işlevsiz, kullanışsız ve gereksiz özelliklerle bezenmesinin arkasında internetin büyüsüne kapılmış ve yaptığı sitenin herkesin dilinde olmasını isteyen kişiler bulunmaktadır.

Bir web sitesinin kolay kullanılabilir olması için ilk ve temel kural ziyaretçinizin kafasında aradığını bulmak için acaba burayı mı tıklamalıyım yoksa burayı mı? Bu bir bağlantı mı yoksa düğme mi? Gibi soruların gelmemesidir. Web sayfalarını gezmek yıllardan beri yaptığımız gazete, dergi okumak gibi güncelik işlere çok benzer. Elinize bir gazete aldığınızı düşünün. En küçük karesine kadar okur musunuz? Hayır, sadece ilginizi çekecek bir konuyu bulmak için tararsınız. Web sitelerinde de aynı tavrı sergilersiniz.

Neredeyiz

  • Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:505/7 Maltepe İstanbul
  • +90 216 330 80 42
  • +90 216 330 80 42
  • info@webimaj.net
  • iletişim