Bilgiye en kısa zamanda ulaşılabilen şu günlerde artık satınalmacılar satın almak istesikleri ürüne en kısa yoldan internet üzerinden ulaşabiliyorlar. Artık kapı kapı gezip bir ürün arama devri sona eriyor . Bu nedenle bizim de firmamızı ve ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtan bir web sitemiz olmalı. Bu nedenle en kısa zamanda bir web sitesi tasarımı yaptırıp internet üzerinden ulaşılabilir olmamız gerekir.

Firmanız hakkında bilgiler , ürün resimleri ,açıklamaları varsa teknik özellikler olmalı. Ayrıca üretiminiz varsa resim ve açıklamalar , referanslarınız , bayi bilgileri ya da şubeleriniz, iletişim bilgileri iletişim formu , kroki olmalıdır. Ayrıca sizin de içerisinde olmasını istedikleriniz varsa ne isterseniz eklenebilir. Haber, duyuru bölümleri, döviz kurları, hava durumu, blog ve bunun gibi bir çok içeriğide sitenize ekleyebilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerinde Webimaj olarak yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. İnternet dünyasında işletmenizi daha iyi yerlere getirmek için ortak çözümler üretip kaliteli ve güvenli bir şekilde planlanan hedefe ulaşmak için bütün özverimizi sunmaya hazırız. Kaliteli doküman, başarılı ekip ve kaliteli hizmeti çözüm ortaklarımıza sunmak en önemli hedefimiz ve kalite politikamızdır.

Web dünyası içinde yer alan herkesin, tasarımcı, geliştirici gibi görevlerle çalışanların bir sitenin nasıl olması gerektiğine dair bildiği ve uyguladığı temel kurallar vardır. Web sitelerinin işlevsiz, kullanışsız ve gereksiz özelliklerle bezenmesinin arkasında internetin büyüsüne kapılmış ve yaptığı sitenin herkesin dilinde olmasını isteyen kişiler bulunmaktadır.

Bir web sitesinin kolay kullanılabilir olması için ilk ve temel kural ziyaretçinizin kafasında aradığını bulmak için acaba burayı mı tıklamalıyım yoksa burayı mı? Bu bir bağlantı mı yoksa düğme mi? Gibi soruların gelmemesidir. Web sayfalarını gezmek yıllardan beri yaptığımız gazete, dergi okumak gibi güncelik işlere çok benzer. Elinize bir gazete aldığınızı düşünün. En küçük karesine kadar okur musunuz? Hayır, sadece ilginizi çekecek bir konuyu bulmak için tararsınız. Web sitelerinde de aynı tavrı sergilersiniz.